Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Аутсорсинг и аутстаффинг: высокие технологии менеджмента

В обучающую книгу входит обобщение теории векторов развития аустаффинга и аутсорсинга как технологий менеджмента современности. Описаны ключевые периоды реализации и содержание аутсорсинг-проекта, суть различных видов и форм аутсорсинга, понятийный аппарат аутстаффинга и аутсорсинга. Выявлены области применения аутстаффинга и аутсорсинга в менеджменте компании. Рассмотрены многие примеры из практики и определены направления, по которым будет развиваться рынок услуг аутстаффинга и аутсорсинга за границей и в РФ. Предназначается преподавателям высшей школы и научным работникам, экспертам по управленческому консультированию, менеджерам разных уровней управления. Рекомендовано аспирантам, магистрам и студентам, которые обучаются по специальности «Менеджмент организации», а также слушателям послевузовской системы образования.

Хто потрібен: Найбільш затребувані вакансії за місяць і рік (інфографіка)

Як показало опитування роботодавців, дві третини компаній за підсумками 2016 р. підвищили зарплати своїм співробітникам, повідомляють фахівці одного з роботніх порталів.

У більшості випадків розмір надбавки у гривні становив 10-15% і не компенсував втрати від інфляції в 2016 р. У кожної шостої компанії надбавку отримали тільки цінні фахівці.

Індексація з прив’язкою до поточного курсу долара відбулася не більше ніж в 5% компаній.

За останні два місяці, з грудня по лютий, кількість вакансій збільшилася на 20%. Цей показник трохи вищий від даних річної давності — було 15%.

Більшість роботодавців збільшили бюджети на рекрутмент в цьому році порівняно з 2016 р., плануючи розширення штату.

Як і місяцями раніше, найвищою конкуренція була серед топ-менеджерів, юристів, держслужбовців, студентів і фахівців без досвіду, а також висококваліфікованих фахівців виробничих спеціальностей. Набагато важче відшукати претендентів на позиції менеджерів з продажів, менеджерів туристичних агентств, співробітників консалтингових компаній, працівників в автомобільному бізнесі і робочого персоналу.

За матеріалами Finance.ua

подписаться на рассылку

Календарь событий


<Пред След>
Август 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter