Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Преемственность в семейном бизнесе. Испытание на величие

Как правильно подойти к выбору преемника, что следует учитывать при подготовке детей к роли собственников и руководителей, какие неизбежные препятствия возникают в процессе передачи дел и как их преодолевать, и наконец, как действующему руководителю справиться с собственными эмоциональными проблемами (ведь очень непросто выбрать кого-то одного из детей, которых любишь одинаково, и уйти из бизнеса, который ты создал и которому посвятил жизнь)? Отвечая на эти и другие созвучные с ними вопросы, авторы анализируют разные аспекты передачи дел в фамильной компании, особо отмечая, что именно сбои в процессе преемственности несут в себе наибольшие угрозы ее долговременному благополучию, и приводят примеры из опыта реальных компаний, которым пришлось преодолевать сопряженные с преемственностью вызовы.

Хто потрібен: Найбільш затребувані вакансії за місяць і рік (інфографіка)

Як показало опитування роботодавців, дві третини компаній за підсумками 2016 р. підвищили зарплати своїм співробітникам, повідомляють фахівці одного з роботніх порталів.

У більшості випадків розмір надбавки у гривні становив 10-15% і не компенсував втрати від інфляції в 2016 р. У кожної шостої компанії надбавку отримали тільки цінні фахівці.

Індексація з прив’язкою до поточного курсу долара відбулася не більше ніж в 5% компаній.

За останні два місяці, з грудня по лютий, кількість вакансій збільшилася на 20%. Цей показник трохи вищий від даних річної давності — було 15%.

Більшість роботодавців збільшили бюджети на рекрутмент в цьому році порівняно з 2016 р., плануючи розширення штату.

Як і місяцями раніше, найвищою конкуренція була серед топ-менеджерів, юристів, держслужбовців, студентів і фахівців без досвіду, а також висококваліфікованих фахівців виробничих спеціальностей. Набагато важче відшукати претендентів на позиції менеджерів з продажів, менеджерів туристичних агентств, співробітників консалтингових компаній, працівників в автомобільному бізнесі і робочого персоналу.

За матеріалами Finance.ua

подписаться на рассылку

Календарь событий


<Пред След>
Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter