Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 1 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 47 вакансий
  • Финансовая служба
  • 4 вакансий
  • Экономисты
  • 2 вакансий
Рекомендуем книгу
Финансовый учет

Учебник создан в соответствии с программой курса “Финансовый учет”. В нем в разрезе тем освещены учет необоротных активов, запасов, оплаты труда, затрат производства, денежных средств, финансовых инвестиций, собственного капитала, расчетов, а также доходов и результатов деятельности предприятия. Учтены требования действующего законадательства, использования нового плана счетов, Положений (стандартов) бухгалтерского учета, а также организации ведения учета на предприятиях Украины. Предназначен для студентов высших учебных заведений экономических специальностей всех уровней акредитации, слушателей системы повышения квалификации, бухгалтеров-практиков, финансистов, экономистов, менеджеров, аудиторов, а также тех, кто самостоятельно изучает бухгалтерский учет.

Хто потрібен: Найбільш затребувані вакансії за місяць і рік (інфографіка)

Як показало опитування роботодавців, дві третини компаній за підсумками 2016 р. підвищили зарплати своїм співробітникам, повідомляють фахівці одного з роботніх порталів.

У більшості випадків розмір надбавки у гривні становив 10-15% і не компенсував втрати від інфляції в 2016 р. У кожної шостої компанії надбавку отримали тільки цінні фахівці.

Індексація з прив’язкою до поточного курсу долара відбулася не більше ніж в 5% компаній.

За останні два місяці, з грудня по лютий, кількість вакансій збільшилася на 20%. Цей показник трохи вищий від даних річної давності — було 15%.

Більшість роботодавців збільшили бюджети на рекрутмент в цьому році порівняно з 2016 р., плануючи розширення штату.

Як і місяцями раніше, найвищою конкуренція була серед топ-менеджерів, юристів, держслужбовців, студентів і фахівців без досвіду, а також висококваліфікованих фахівців виробничих спеціальностей. Набагато важче відшукати претендентів на позиції менеджерів з продажів, менеджерів туристичних агентств, співробітників консалтингових компаній, працівників в автомобільному бізнесі і робочого персоналу.

За матеріалами Finance.ua

подписаться на рассылку

Календарь событий


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
1920212223
Интенсив от Бориса Старинского «Разработка стратегии компании и оптимизация бизнес-процессов»
2425
2627282930  

LinkedIn Facebook Twitter