Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Как оценить работника за одну встречу

Всё решают правильные кадры, и выбрать их – в ваших силах. С хорошими кадрами вы выстоите во время кризиса, сохраните бизнес, а когда экономическая ситуация улучшится, расширите его.Вы долго еще будете вспоминать, что не упустили момента, не пожалели времени и своих усилий и выбрали самое ценное, что существует в нашем мире, – человеческий ресурс.

Финансовый Персонал о рекрутинге для студентов МИМа

Слухачі програми PMD «Організаційний розвиток та управління персоналом»прослухали лекційний курс «Рекрутинг у сучасній організації: базові принципи та технології». Спікером виступив досвідчений практик, засновник агенції та кадрового порталу фінансистів FINANCE PERSONNEL Дмитро Клім.

У рамках лекції учасники розглянули процес пошуку та підбору персоналу як технологічний «ланцюжок» – від етапу постановки задачі до оформлення результатів її виконання.

Слухачі програми дізналися про ключові принципи та механізми організації процесу рекрутингу: визначення стратегії пошуку та підбору кандидатів. Зокрема, ознайомилися з базовим підходом до інтерв’ю з кандидатами (з його метою, основами для висновків, форматами, етапами, набором необхідних дій на кожному з етапів), переліком типових мотивацій кандидатів, найбільш поширеними «пастками» для інтерв’юерів та ін. Окрім лекційних матеріалів, слухачі отримали у власне користування форми унікальних рекрутингових документів, створених та «відшліфованих» агентством за понад 10 років роботи на українському ринку.

Олена Песоцька, учасниця програми, керівник рекрутингового агентства «Head-а-head»: «Особливо цінним є те, що спікер розкрив тему рекрутингу, зокрема зовнішнього, на основі особистого практичного досвіду – свого та власного агентства. Було цікаво почути також про нюанси та професійні «фішки». Сподіваюся, наступний модуль розкриє нам нові грані професійної тематики. Переконана, що такий харизматичний спікер, як Дмитро Клім, зробить процес яскравим і таким, що обов’язково запам'ятається.

Саме такі експерти, як Дмитро, і повинні проливати світло на діяльність рекрутингових агентств. Його особистий приклад є ключем до розуміння, що таке професія рекрутера і які люди досягають в ній успіхів та кар’єрних висот. Головна ж цінність та практична користь, на мою думку, – формування правильного уявлення про рекрутинг і процеси пошуку, роботи з вакансіями».

Источник: MIM

подписаться на рассылку

Календарь событий


<Пред След>
Октябрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter