Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Антикризисное управление: учебник

Представлена современная структура управления в кризисный период компанией, которая функционирует в системе рыночной экономики, со стороны фундаментального подхода к осознанию управления в период кризиса. В то же время не забываются потребности практической работы современного менеджера. Существенная разница учебного пособия от аналогичных изданий в том, что оно рассматривает причины, источники и проявления кризисов во всем многообразии взаимосвязанных направлений развития компании. Отдельные вопросы управления в период кризиса описываются впервые – к примеру, иностранный опыт управления во время кризиса, роль человеческого капитала и контроллинга в управлении в кризисный период, госрегулирование кризисных ситуаций и др. Для студентов, которые обучаются по специальности «Антикризисное управление» и по иным специальностям направления «Менеджмент», и для преподавателей, аспирантов и практических работников – менеджеров, которые работают в системе рыночной экономики, требующей предвидения возможности и опасности кризиса.

Финансовый Персонал о рекрутинге для студентов МИМа

Слухачі програми PMD «Організаційний розвиток та управління персоналом»прослухали лекційний курс «Рекрутинг у сучасній організації: базові принципи та технології». Спікером виступив досвідчений практик, засновник агенції та кадрового порталу фінансистів FINANCE PERSONNEL Дмитро Клім.

У рамках лекції учасники розглянули процес пошуку та підбору персоналу як технологічний «ланцюжок» – від етапу постановки задачі до оформлення результатів її виконання.

Слухачі програми дізналися про ключові принципи та механізми організації процесу рекрутингу: визначення стратегії пошуку та підбору кандидатів. Зокрема, ознайомилися з базовим підходом до інтерв’ю з кандидатами (з його метою, основами для висновків, форматами, етапами, набором необхідних дій на кожному з етапів), переліком типових мотивацій кандидатів, найбільш поширеними «пастками» для інтерв’юерів та ін. Окрім лекційних матеріалів, слухачі отримали у власне користування форми унікальних рекрутингових документів, створених та «відшліфованих» агентством за понад 10 років роботи на українському ринку.

Олена Песоцька, учасниця програми, керівник рекрутингового агентства «Head-а-head»: «Особливо цінним є те, що спікер розкрив тему рекрутингу, зокрема зовнішнього, на основі особистого практичного досвіду – свого та власного агентства. Було цікаво почути також про нюанси та професійні «фішки». Сподіваюся, наступний модуль розкриє нам нові грані професійної тематики. Переконана, що такий харизматичний спікер, як Дмитро Клім, зробить процес яскравим і таким, що обов’язково запам'ятається.

Саме такі експерти, як Дмитро, і повинні проливати світло на діяльність рекрутингових агентств. Його особистий приклад є ключем до розуміння, що таке професія рекрутера і які люди досягають в ній успіхів та кар’єрних висот. Головна ж цінність та практична користь, на мою думку, – формування правильного уявлення про рекрутинг і процеси пошуку, роботи з вакансіями».

Источник: MIM

подписаться на рассылку

Календарь событий


<Пред След>
Декабрь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter