Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
«Управленческий учет: от теории к практике»

Книга может быть полезной широкому кругу специалистов, работающих в области управленческого учёта: собственникам бизнеса и руководителям, экономистам и финансистам, бухгалтерам, менеджерам, преподавателям, а также всем, желающим приобрести навыки управления предприятием. Читатель узнает, каким должен быть управленческий учет "по всем правилам" и с чего начинать его построение? Книга также может активно использоваться в подготовке для проведения занятий и самостоятельного обучения по программе САР/CIPA (Certified Accounting Practitioner: Сертифицированный бухгалтер-практик / СIPA (Certified International Professional Accountant: Сертифицированный международный профессиональный бухгалтер) и содержит всю необходимую информацию для успешной сдачи экзамена по дисциплине Управленческий учет 1.

Дизайнери назвали кращі і гірші шрифти для резюме

Кілька дизайнерів на прохання видання Bloomberg Business назвали вдалі і невдалі шрифти для використання при складанні резюме. Найбільш підходящим при цьому був названий шрифт Helvetica.


«Helvetica - нейтральний шрифт. Він виглядає професійно, відкрито і чесно. Це найбільш безпрограшний варіант для резюме, тому що він виглядає дуже по-діловому », - зазначає дизайнер Брайан Хофф. Замість Helvetica можна використовувати інший шрифт - Proxima Nova. «Я ще не зустрічав клієнта, якому не подобався цей шрифт», - зазначає Хофф.

Шрифт Garamond дизайнери запропонували використовувати в тому випадку, якщо довге резюме необхідно вмістити на одній сторінці. «Garamond дуже добре читається і не дає втратити потрібну строчку», - пояснює дизайнер Метт Лакхёрст.

Серед шрифтів, до використання яких треба підходити обережно, - Times New Roman. Як відзначають дизайнери, використання шрифту, який у багатьох системах є шрифтом за замовчуванням, подасть не надто хороший сигнал роботодавцю. «Це найпростіший і ледачий варіант. Все одно що прийти на співбесіду в спортивному костюмі », - вважає Хофф.

Також не рекомендують використовувати для резюме шрифт Zapfino і Courier. «Zapfino погано читається, їм не слід оформляти що-небудь, крім заголовків», - вважає дизайнер Мартіна Флор. Коментуючи шрифт Courier, Лакхёрст зазначив: «У вас немає друкарської машинки, тому не треба прикидатися, що ви користуєтеся нею, а не набираєте текст на комп'ютері».

подписаться на рассылку

Календарь событий


<Пред След>
Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter