Мой кабинет
Каталог работодателей
 • Аудит
 • 0 вакансий
 • Бухгалтерия
 • 0 вакансий
 • Финансовая служба
 • 0 вакансий
 • Экономисты
 • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
CIO новый лидер. Постановка задач и достижение целей

Книга «CIO – новый лидер» объясняет, почему в настоящее время технологии играют основную роль в производстве каждого продукта и предоставления услуги, что означает новый лидер и как стать таким лидером. Главная цель авторов книги – помочь директорам информационной службы (CIO) выбрать правильный путь.Книга предназначена для руководителей ИТ-подразделений, которые стремятся стать лидерами в преддверии изменения роли информационных технологий и не согласны со своим нынешним положением. Руководители информационных служб должны осознать, какова их позиция сегодня, как она будет видоизменяться, какие новые приоритеты нужно поставить и какие действия предстоит совершить, чтобы действительно стать новым лидером.Материал, изложенный в данной книге, многократно проверен. Но поскольку вероятность технических ошибок все равно существует, издательство не может гарантировать абсолютную точность и правильность приводимых сведений. В связи с этим издательство не несет ответственности за возможные ошибки, связанные с использованием книги.

TAX CONNECTIONS DAY: експертний бізнес-форум, який об’єднує експертів та практиків.

«П’ять ключових тенденцій в оподаткуванні 2016 року та рекомендації як на них реагувати», «Міжнародні процеси та їх вплив на податкове законодавство України», «Аналіз податкових ризиків у контексті найбільших судових спорів 2015 року»…
Отримати за 8 годин повний комплект необхідної інформації для прийняття рішень та чіткого розуміння того, як маневрувати і законно оптимізувати податкове навантаження – це, безумовно, найвагоміша інвестиція в успіх для будь-якого бізнесу…

У складній економічній ситуації, в умовах посилення тиску на бізнес та різноманітті «білих плям» українського законодавства щодо оподаткування, представникам бізнесу, фахівцям з податків, аналітикам та юристам конче потрібна площадка для спілкування і лобіювання своїх здорових пропозицій. І цю площадку створено у ході Експертного Бізнес-форуму TAX CONNECTIONS DАY, що відбувся 6 квітня 2016 року в Києві

Організатором Експертного Бізнес-форуму TAX CONNECTIONS DАY виступила компанія «Такс Конекшинс Груп», засновники та експерти якої вже багато років працюють в сфері видавництва професійних бухгалтерських ЗМІ, консалтингу та підтримки бізнесу з питань обліку, оподаткування та права, а також в реалізації інформаційних проектів.
Учасниками форуму стали власники бізнесу, підприємці та топ-менеджери компаній, фінансові директори та активні бухгалтери, експертна спільнота та консультанти з питань оподаткування, обліку та права, представники компаній що супроводжують та підтримують бізнес-процеси. Всього – понад 120 зацікавлених фахівців з різних регіонів України (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ) та різних сфер діяльності: консалтингові та виробничі компанії сільськогосподарської, фармацевтичної галузей, представники ритейлу та сфери послуг. Серед основних тем, які обговорювалися на Форумі та які турбують сьогодні бізнес-спільноту:

 • тенденції в оподаткуванні та ризики для бізнесу;
 • практика формування облікової та податкової політики українськими компаніями;
 • методика оподаткування податком на прибуток і ПДВ;
 • реальні інструменти податкової оптимізації та резервів розвитку бізнесу;
 • податкові наслідки зовнішньоекономічної активності та тенденції міжнародного податкового планування;
 • методи взаємодії та правила співіснування із контролюючими органами.

В ході ділового спілкування стало очевидним, що для успішної діяльності кожному бізнесмену сьогодні не обійтись без професійної аналітики ринку та доцільно мати свого експерта чи консультанта. Це продиктовано тим, що податкова політика держави більше орієнтована на відбирання, ніж на розвиток, і лише у поєднанні експертної скрупульозності та практичного досвіду можлива розробка вірної стратегії. Сьогодні експерти починають мобілізуватися і об`єднуватися в групи підтримки бізнесу, одним з центрів якої стала компанія «Такс Конекшинс Груп», яка активно розвиває кілька корпоративних та власних професійних проектів.
«Кожен власник чи топ-керівник компанії потребує чіткого розуміння щодо податкової і облікової політики та податкових новацій, які впливатимуть на його бізнес в 2016 році. Мова не йде про дрібниці - для вирішення точкових питань ви можете найняти консультантів чи експертів. Але без стратегічного розуміння майбутнього вашого бізнесу ваш успіх залишається під запитанням» - наголосив один із спікерів Форуму Петро Кричун, керуючий партнер, CFO групи компаній, к.е.н., МВА, практикуючий податковий консультант з 2002 року.

«Дякуємо всім, хто знайшов можливість і час відвідати та підтримати захід. Особлива подяка спікерам-експертам, склад яких дійсно був зірковим, за надзвичайно корисні доповіді. Ми отримали величезну кількість позитивних відгуків про TAX CONNECTIONS DАY і бачимо велику необхідність у такому форматі зустрічей. Тому в наступному році імовірно очікувати нового TAX CONNECTIONS DАY» - розповіла директор компанії-організатора «Такс Конекшинс Груп» Ірина Літвінчук.

Форум відбувся завдяки співдружності однодумців

 • Головні інформаційні партнери – «Справжня бухгалтерська газета» та «Інтерактивна бухгалтерія»
 • Генеральний радіо-партнер – «Перець FM»
 • Генеральний медіа-партнер – Перший діловий телеканал 
 • Офіційний медіа-партнер Topevents
 • Головний юридичний партнер A.S.A. GROUP
 • Генеральний юридичний партнер – Jurimex.
Источник: TAX CONNECTIONS DAY 06/04/2016

подписаться на рассылку

Календарь событий


<Пред След>
Февраль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter