Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
1С: Предприятие 8. Зарплата, управление персоналом

На примере «1С: Предприятие 8. Зарплата, управление персоналом» читателям книги продемонстрированы возможности современных информационных технологий, предназначенных для автоматизации учета кадров и расчетов по оплате труда.С помощью настоящего пособия читатели, которые в первый раз столкнулись с проблемой учета, в кратчайшие сроки научатся проводить основные кадровые операции – от приема сотрудников на работу до начисления заработной платы, пособий по социальному страхованию и обеспечению, удержаний из заработной платы, познакомятся с приемами формирования и сдачи налоговой отчетности, получат навыки по грамотному ведению кадровой политики, работе со справочниками, журналами и отчетами. А те, кто уже работал с программой, почерпнут из пособия много полезных советов, которые значительно ускорят процесс учета.Книга будет интересна всем пользователям программ «1С: Предприятие 8. Зарплата, управление персоналом» – от новичков до специалистов.

Черговий рекорд кількості вакансій

І знову про ринок вакансій бухгалтерів та фінансистів.


17 Лютого мине перший місяць, як запрацював оновлений портал вакансій бухгалтерів та –фінансистів «Фінансовий Персонал».
Прийшов час підводити підсумки, і здається нам є чим похизуватись. Але нехай цифри та факти говорять за нас:


- Кількість вакансій зросла від «0» до більш ніж 300

- Відвідувачі переглянули більш ніж 16 000 сторінок


- Виправлена помилка на сторінці http://www.fp.ua/ru/all_employer . Раніше при натискання на «Всего работодателей» відкривався список всіх працедавців що зареєстровані в нас, а зараз тільки тих в яких на даний момент є активні вакансій.


- Виправлена помилка, раніше щоб попасти на портал потрібно було ввести fp.ua , тепер працює загальновживаний формат www.fp.ua

Також минулого тижня в нас з’явився ще один привід для радощів. На наш портал була здійснена хакерська атака, з метою зупинити роботу сайту. Це було зроблено через форму підписки на розсилку. З одного боку нам приємно, що ми вже доросли до рівня уваги хакерів, а з іншого завдяки цьому ви виправили ще одне наше слабке місце.
Тож щиро запрошуємо на наш портал всіх хто шукає роботу або просто моніторить ринок праці бухгалтерів та фінансистів.


Команда «Фінансовий Персонал»

предыдущая

Календарь событий


<Пред След>
Сентябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter