Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 8 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Тайм-менеджмент. Время руководителя: 24+2

Вам кажется, что управление своим временем – это что-то очень сложное? Вам кажется, что эффективно управлять временем сложно и уж точно не каждому под силу? Это не так. Данная книга содержит мало теории и много простой и понятной практики, но эта практика позволяет взглянуть на свое отношение ко времени под совершенно новым углом. Материал прост, понятен, логичен, а аналогии и примеры иллюстративны. А еще интереснее попробовать понравившееся самому – увидите, эффект не заставит себя долго ждать!Приятного прочтения и желаем научиться эффективно управлять временем, ведь в жизни нужно столько успеть!

Черговий рекорд кількості вакансій

І знову про ринок вакансій бухгалтерів та фінансистів.


17 Лютого мине перший місяць, як запрацював оновлений портал вакансій бухгалтерів та –фінансистів «Фінансовий Персонал».
Прийшов час підводити підсумки, і здається нам є чим похизуватись. Але нехай цифри та факти говорять за нас:


- Кількість вакансій зросла від «0» до більш ніж 300

- Відвідувачі переглянули більш ніж 16 000 сторінок


- Виправлена помилка на сторінці http://www.fp.ua/ru/all_employer . Раніше при натискання на «Всего работодателей» відкривався список всіх працедавців що зареєстровані в нас, а зараз тільки тих в яких на даний момент є активні вакансій.


- Виправлена помилка, раніше щоб попасти на портал потрібно було ввести fp.ua , тепер працює загальновживаний формат www.fp.ua

Також минулого тижня в нас з’явився ще один привід для радощів. На наш портал була здійснена хакерська атака, з метою зупинити роботу сайту. Це було зроблено через форму підписки на розсилку. З одного боку нам приємно, що ми вже доросли до рівня уваги хакерів, а з іншого завдяки цьому ви виправили ще одне наше слабке місце.
Тож щиро запрошуємо на наш портал всіх хто шукає роботу або просто моніторить ринок праці бухгалтерів та фінансистів.


Команда «Фінансовий Персонал»

предыдущая

Календарь событий


<Пред След>
Октябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

LinkedIn Facebook Twitter