Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 11 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Бренд-интегрированный менеджмент

Интеграция всех бизнес-процессов на основе тщательно продуманного бренда – обязательное условие эффективного управления компанией. В книге впервые рассматриваются проблемы формирования полноценного бренда, а также имиджа и репутации компании в контексте управления персоналом. Создание и позиционирование бренда и внутренний PR, корпоративная культура как брендресурс, философия компании и методы управления анализируются авторами на многочисленных примерах из практики отечественного бизнеса.Книга ориентирована на руководителей, менеджеров по управлению персоналом и связям с общественностью, а также на всех, кого интересуют особенности технологии современного менеджмента.

Черговий рекорд кількості вакансій

І знову про ринок вакансій бухгалтерів та фінансистів.


17 Лютого мине перший місяць, як запрацював оновлений портал вакансій бухгалтерів та –фінансистів «Фінансовий Персонал».
Прийшов час підводити підсумки, і здається нам є чим похизуватись. Але нехай цифри та факти говорять за нас:


- Кількість вакансій зросла від «0» до більш ніж 300

- Відвідувачі переглянули більш ніж 16 000 сторінок


- Виправлена помилка на сторінці http://www.fp.ua/ru/all_employer . Раніше при натискання на «Всего работодателей» відкривався список всіх працедавців що зареєстровані в нас, а зараз тільки тих в яких на даний момент є активні вакансій.


- Виправлена помилка, раніше щоб попасти на портал потрібно було ввести fp.ua , тепер працює загальновживаний формат www.fp.ua

Також минулого тижня в нас з’явився ще один привід для радощів. На наш портал була здійснена хакерська атака, з метою зупинити роботу сайту. Це було зроблено через форму підписки на розсилку. З одного боку нам приємно, що ми вже доросли до рівня уваги хакерів, а з іншого завдяки цьому ви виправили ще одне наше слабке місце.
Тож щиро запрошуємо на наш портал всіх хто шукає роботу або просто моніторить ринок праці бухгалтерів та фінансистів.


Команда «Фінансовий Персонал»

предыдущая

Календарь событий


<Пред След>
Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

LinkedIn Facebook Twitter