Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
1С: Предприятие 8. Зарплата, управление персоналом

На примере «1С: Предприятие 8. Зарплата, управление персоналом» читателям книги продемонстрированы возможности современных информационных технологий, предназначенных для автоматизации учета кадров и расчетов по оплате труда.С помощью настоящего пособия читатели, которые в первый раз столкнулись с проблемой учета, в кратчайшие сроки научатся проводить основные кадровые операции – от приема сотрудников на работу до начисления заработной платы, пособий по социальному страхованию и обеспечению, удержаний из заработной платы, познакомятся с приемами формирования и сдачи налоговой отчетности, получат навыки по грамотному ведению кадровой политики, работе со справочниками, журналами и отчетами. А те, кто уже работал с программой, почерпнут из пособия много полезных советов, которые значительно ускорят процесс учета.Книга будет интересна всем пользователям программ «1С: Предприятие 8. Зарплата, управление персоналом» – от новичков до специалистов.

Фінансовий персонал та МIМ. Спільний погляд на кар'єру у фінансах

Клим Дмитрий

Засновник компанії Finance Personnel, генеральний директор рекрутингового агентства Action Group Дмитро Клім прочитав лекцію для групи PMD Управління фінансами 2012. Темою стали основи успішної побудови кар’єри.

Слухачі обговорили зі спікером ситуацію на ринку роботодавців та сучасні технології працевлаштування. Зокрема, розглянули приховані пастки у формулюваннях обов’язків у вакансії, визначилися з головними цілями та пунктами власного «ідеального» резюме, а також поглянули очима рекрутера на презентаційні матеріали та поведінку кандидата під час проведення інтерв’ю.

У ході заходу МІМівці торкнулися й теми бізнес-освіти, її практичних переваг та акцентів, які вигідно підкреслюють її наявність у резюме. І в черговий раз отримали актуальні ідеї для успішного кар’єрного розвитку з уст практика, гармонійно доповнені обміном думками та багатим професійним досвідом від одногрупників.

Пан Клім має 15-річний досвід роботи у бізнесі. У рекрутингу – з 2001 року. Нещодавно заснував агентство та кадровий портал фінансистів Finance Personnel. Новий сайт вже встиг увійти у трійку найбільших в Україні за кількістю фінансових вакансій.

Ірина Педь, Директор програми «Управління фінансами» в МІМ-Київ:

«Фінансовому менеджеру сьогодні потрібно бути не лише високоякісним фінансовим фахівцем. Він має бачити та розуміти як внутрішні процеси компанії, так і зовнішні тенденції розвитку бізнесу. Зокрема, і зміни на ринку праці. Саме тому можливість поспілкуватися з експертом рекрутингової сфери, дізнатися про досвід компаній колег-одногрупників та поділитися власним є дуже важливим аспектом навчання».

предыдущая следущая

Календарь событий


Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter