Мой кабинет
Каталог работодателей
  • Аудит
  • 0 вакансий
  • Бухгалтерия
  • 0 вакансий
  • Финансовая служба
  • 0 вакансий
  • Экономисты
  • 0 вакансий
Рекомендуем книгу
Диагностика соискателя

В данной книге будут рассмотрены основные способы и методы оценки профессиональных и психологических особенностей соискателя (собеседование, анкетирование, тестирование), освещены достоинства и недостатки используемых методов, а также приведены мнения как работодателей, так и соискателей о справедливости и точности психодиагностики.Итак, читайте, учитесь – и «кадры решат все»!

Фінансовий персонал та МIМ. Спільний погляд на кар'єру у фінансах

Клим Дмитрий

Засновник компанії Finance Personnel, генеральний директор рекрутингового агентства Action Group Дмитро Клім прочитав лекцію для групи PMD Управління фінансами 2012. Темою стали основи успішної побудови кар’єри.

Слухачі обговорили зі спікером ситуацію на ринку роботодавців та сучасні технології працевлаштування. Зокрема, розглянули приховані пастки у формулюваннях обов’язків у вакансії, визначилися з головними цілями та пунктами власного «ідеального» резюме, а також поглянули очима рекрутера на презентаційні матеріали та поведінку кандидата під час проведення інтерв’ю.

У ході заходу МІМівці торкнулися й теми бізнес-освіти, її практичних переваг та акцентів, які вигідно підкреслюють її наявність у резюме. І в черговий раз отримали актуальні ідеї для успішного кар’єрного розвитку з уст практика, гармонійно доповнені обміном думками та багатим професійним досвідом від одногрупників.

Пан Клім має 15-річний досвід роботи у бізнесі. У рекрутингу – з 2001 року. Нещодавно заснував агентство та кадровий портал фінансистів Finance Personnel. Новий сайт вже встиг увійти у трійку найбільших в Україні за кількістю фінансових вакансій.

Ірина Педь, Директор програми «Управління фінансами» в МІМ-Київ:

«Фінансовому менеджеру сьогодні потрібно бути не лише високоякісним фінансовим фахівцем. Він має бачити та розуміти як внутрішні процеси компанії, так і зовнішні тенденції розвитку бізнесу. Зокрема, і зміни на ринку праці. Саме тому можливість поспілкуватися з експертом рекрутингової сфери, дізнатися про досвід компаній колег-одногрупників та поділитися власним є дуже важливим аспектом навчання».

предыдущая следущая

Календарь событий


<Пред След>
Октябрь 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Опрос

Что вы учитываете при выборе Компании?

LinkedIn Facebook Twitter